Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

2

Themeluar:

1970


INFORMACIONE KONTAKTI

Rruga Gjin Bue Shpata

Tirane, Shqipëri

Tel: +355 69 3191 377

Mobile: +355 69 3191 377


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Tirana Dental Hospital


Punët aktive nga Tirana Dental Hospital

Mjek/e dhe Asistent/e Tirana Dental Hospital

Dentist
Tirane, Shqipëri 07-03-2024 edhe 7 ditë

Koordinatore Tirana Dental Hospital

Koordinator Shërbimesh
Tirane, Shqipëri 07-03-2024 edhe 7 ditë