Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Rruga “Sami Frasheri” Nr. 39, 2/7 , 1010

Tirane, Shqipëri

Tel: 003552432130

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Projektim urbanistik, masterplane, plane rregullatore. Projektim, arkitektonik, struktura civile industriale me shkalle te larte veshtiresie rruge, ura dhe vapra atri, diga, ujesjelles, kanalizim, vepra ujite, kullimi, porte e pontile.