Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

1Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Scale Out shpk ka si objekt aktiviteti sherbime konsulence per shoqerite, konsulenca administrative, financiare dhe organizative.

Sherbim konsulence ne fushen e sherbimeve tregetare ne pergjithesi dhe mbi zhvillimin e sipermarrieve.

Aktivitet BPO(Business Process Outsourcing). Sherbime outs.

Bulevardi Zogu i I, Ndertesa 8360,Kati 2, Apartamenti 1, Tirane.


Punët aktive nga Scale out shpk