Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

51-100

Punë Aktive:

1

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Kompania Mini Invest Albania Themeluar ne vitin 1992 Mini Invest Albania operon ne fushen e importit,distribucionit dhe marketingut te nje game te gjere produktesh ushqimore dhe te freketa. Mini Invest Albania operon ne te gjithe territorin e Shqiperise duke I ofruar klineteve tone produkte dhe sherbim cilesore. Portofoli I markave te kompanise tone eshte vazhdimisht ne rritje duke sjelle ne tregun shqiptare markat me te njohura te tregun Europian.


Punët aktive nga Mini Invest Albania

Agjent Shitjesh Mini Invest Albania

Agjent Shitje
Tirane, Shqipëri 28-02-2024 edhe 2 ditë