Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

0


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Mabetex Project Engineering (Mabetex Group) është një kompani globale inxhinierike dhe ndërtimore e specializuar në shumicën e fushave të planifikimit civil dhe industrial, e cila u themelua në 1991 nga Behgjet Pacolli dhe një grup inxhinierësh me përvojë në fushën e planifikimit dhe shitjeve të civile dhe industriale ndërtim. Sot Mabetex është një kompani globale e cila është rritur deri në 18 filiale në të gjithë botën. [1] Selia e kompanisë është në Lugano, Zvicër.