Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

51-100

Punë Aktive:

2

Sektori:

Privat

Themeluar:

1994


INFORMACIONE KONTAKTI

Autostrada TR-DR km 8, Kashar, Tirana

Tirane, Shqipëri

Tel: +355 4 2 251 183

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

InfoSoft Office, ka lindur në 1996. Si pjesë e InfoSoft Group, është specializuar në plotësimin e nevojave me materiale kancelarie, me produkte kartolerie si dhe me konsumabla printimi për çdo segment të tregut. Si një lider me eksperiencë 20 vjeçare, në sajë të përkushtimit dhe profesionalizmit, përpiqet të lehtësojmë dhe të bëjmë më komode punën tuaj të përditshme në zyrë: duke organizuar me estetikë tavolinën tuaj; duke ju ndihmuar në arshivimin e dokumentave dhe duke optimizuar kostot e printimit. Ne sjellim përfitime reale në secilin prej klientëve tanë, duke filluar nga studenti e duke vazhduar me bisneset e madhësive të ndryshme; bankat dhe shoqëritë e telekomunikacionit, administrata publike, organizata të ndryshme jo-qeveritare, shërbime diplomatike, etj. Nga viti 2011, InfoSoft Office shpk, është prezent dhe me degën në Prishtinë, duke patur vazhdimisht një rritje konsistente në saj të eksperiencës, përkushtimit dhe profesionalizmit.

InfoSoft Office është përkushtuar për të plotësuar nevojat e klientëve për:
  • Konsumabla për Printera, Fakse, Fotokopje, etj
  • Produkte Letre, Kartoleri
  • Artikuj zyre, Kanceleri
  • Projekte për printime masive (Pay per Print, Pay per Use)

InfoSoft Office është lider në tregun Shqiptar nëpërmjet:

  • Përkushtimit në punë të një stafi të specializuar prej 65 punonjësish
  • Përfaqësimit në treg të markave më të njohura botërore
  • Marrëdhënie të shkëlqyera me klientet nëpërmjet ofrimit të një game të gjërë produktesh me raport optimal cilësi/cmim.
  • Organizim i lartë i logjistikës
  • Kualitetit në manaxhim

Produkte dhe Shërbime

Artikuj per zyra

Punët aktive nga Infosoft Office

Tirane, Shqipëri 02-08-2024 edhe 14 ditë