Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

101-200

Punë Aktive:

2

Sektori:

Privat

Themeluar:

1992


INFORMACIONE KONTAKTI

Autostrada Tiranë-Durrës, Km 3, rruga dytësore, Tiranë

Tirane, Shqipëri

Tel: +35542407282

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Kompania Kadiu SH.A u themelua më 10.07.1992, me pronar të vetëm z.Leonard Kadiu, me objektiv të kompanisë tregtinë e pjesëve të këmbimit për mjetet e transportit automobilistik. Kadiu SH.A bashkëpunon me kompanitë më të njohura të pjesëve të këmbimit në Gjermani, si: ZF trading GmbH, MSI, Febi, Pagid, Lemforder, Hella, K+F, FAG, FTE, Victor Reinz, Stabilus, GKN, Sachs, Luk, Ina etj. Me kalimin e kohës, ky bashkëpunim ka ardhur duke u zgjeruar gjithmonë e më shumë, duke e cuar ne 30 numrin e këtyre kompanive.

Me rritje të vazhdueshme të biznesit në shifrat 25%-30% në vit, me staf prej më shumë se 100 punonjesish (që shtohet dita-ditës), me një shtrirje të konsideruesheme të njësive të shitjes në të gjithë Shqipërinë, Kadiu SH.A ka treguar se është një kompani mjaft e fuqishme dhe e organizuar, që imponon respekt dhe reputacion në Treg.

GRUPI KADIU perfshin disa kompani ne fushen e produkteve dhe sherbimeve si vijon:

KADIU Sh.a – Ne fushen e tregtise se pjeseve te kembimit per automjete, autoservise sherbimi dhe me pika shitje me pakice ne Tirane, Durres, Elbasan, Fier, Vlore, Shkoder, Korce, dhe Gjirokaster.

TENDENCE – 3A Sh.p.k – Perfaqesia e RENAULT, DACIA, NISSAN ne fushen e tregetise se Automjeteve dhe pjeseve te kembimit.

JURREI Sh.p.k – Qendra e Biznesit GALAKTIK SHOPING CENTRE ne qytetin e Durresit me shumellojshmeri dyqanesh ne fushen e Modes, Bar&Restorant, Artikujve te Kuzhines, Veshjeve Sportive, Veshjeve per Femije, Supermarkete CONAD me vendodhje ne qendren e biznesit dhe me I riu prane qendres se qytetit te Durresit.

KAST Sh.p.k – Ne fushen e tregtise me shumice te veglave te punes dhe pajisjeve te specialicuara per ndertim. Gjithashtu ketu tregtohet markat me te njohura sa I perket fushes se veglave profesionale per autoservise.

Fotografi


Punët aktive nga Grupi Kadiu

Arkëtare Grupi Kadiu

Arketar
Tirane, Shqipëri 07-03-2024 edhe 13 ditë