Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

15

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Rr.Kavajes, Nd.124, H.10, Kati i 2-te

Tirane, Shqipëri

Tel: 0676027237

Mobile: 0676027237


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Kompania Globe nisi aktivitetin në fushën e tregtimit të pajisjeve Elektroshtëpiake dhe Elektronike në vitin 2002, me showroom-in e parë “Electrolux’’ në Tiranë. Hap pas hapi, u konsolidua duke arritur të jetë një nga kompanitë lider në vend. Në vitin 2007 hapet Qendra “Globe home expert” me vendndodhje në Rrugën e “Kavajës” me një sipërfaqe totale 2000 m² duke paraqitur një imazh të ri në fushën e teknologjisë, në shërbimin cilësor dhe kualifikimin e duhur të një stafi profesional. Sot ne jemi krenarë të themi se në cdo dyqan Globe në te gjithë Shqiperinë, klientët tanë do të gjejnë gjithmonë të njëjtin standart shërbimi të dedikuar kërkesave të klientëve tanë.

Punët aktive nga Globe Shops shpk

Teknik per Televizore Globe Shops shpk

Teknik
Tirane, Shqipëri 15-12-2023 edhe 5 ditë
Tirane, Shqipëri 15-12-2023 edhe 5 ditë
Tirane, Shqipëri 15-12-2023 edhe 5 ditë
Tirane, Shqipëri 25-12-2023 edhe 15 ditë
Tirane, Shqipëri 25-12-2023 edhe 15 ditë

Teknik per Televizore Globe Shops shpk

Teknik
Tirane, Shqipëri 25-12-2023 edhe 15 ditë
Fier , Shqipëri 02-01-2024 edhe 23 ditë
Durres, Shqipëri 02-01-2024 edhe 23 ditë

Punetor Magazine Globe Shops shpk

Punetor
Tirane, Shqipëri 02-01-2024 edhe 23 ditë
Tirane, Shqipëri 02-01-2024 edhe 23 ditë