Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.





Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.



Mirëseerdhët në duapune.com




Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

5

Sektori:

Privat

Themeluar:

2013


INFORMACIONE KONTAKTI

Adresa 1: Showroom FM Reklama, pranë shkollës "Vasil Shanto", Tiranë. Adresa 2: Fabrika dhe Zyrat Qëndrore, Rr. Prush, Vaqarr, Tiranë

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile: 0672005985


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

F&M Reklama me një eksperiencë 16 vjeçare në tregun e reklamave në Shqipëri, ofron të gjitha produktet dhe shërbimet në fushën e reklamimit, ku përfshihen: tabela ndriçuese, printime digitale indoor/outdoor, punime me gërma 3D, punime profesionale të teknologjisë LED, reklama në seri, billborde, karburante, stenda promocionale, artikuj promocionalë, reklama elektronike etj.


Video


Punët aktive nga F&M Reklama

Tirane, Shqipëri 31-07-2024 edhe 12 ditë