Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

2-10

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Rruga Urani Pano, Tirane

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Drita Travel ka më shumë se 20 vite eksperiencë në industrinë e transportit të udhëtarëve. Qëllimi kryesor i kompanisë sonë është t'u ofrojmë klientëve opsionet më të mira të mundshme për të udhëtuar me tre mënyra kryesore të transportit: Aeroplan, Traget dhe Autobus.
Megjithatë, fokusi i kompanisë sonë bazohet në dy aktivitete kryesore:
1) Udhëtimi me autobus nëpërmjet linjave të rregullta në Evropë dhe Ballkan
2) Organizimi i tureve në Shqipëri dhe jashtë saj.