Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Punë Aktive:

0Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Brunes Construction, pjesë e Brunes Group, operon në fushën e ndërtimit prej vitit 2009.

Brunes ofron shërbime në qytetet kryesore të Shqipërisë dhe vazhdon të zgjerohet ndjeshëm në tregun aktual. Në këtë mënyrë lindi nevoja e krijimit të Brunes Construction, për të realizuar në kohë dhe me standarte të larta ndërtesat dhe ambientet në funksion të saj.