Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Rrug Shkelqim Fusha, Ura e kembesoreve, kati 2, Blue Filters Tirana

Tirane, Shqipëri

Tel: +355 (0) 44523193

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

The Bluefilters Group, with the Headquarter in Senden, Germany is one of the largest manufacturer and distributor of water treatment systems in Europe. Bluefilters products are well recognised in Western and Eastern Europe, North and South America, Africa and South-East Asia, where they stand for prime quality, state-of-the-art technology, modern design and competitive prices. The Bluefilters Group offers to its professional customers water filtration systems, water filters, cartridges and other accessories as well as water softening solutions through the wide network of companies. The representatives are located in Germany, Hungary, Turkey, Russia, Netherlands, Lithuania, Italy, Estonia, Slovakia, Ukraine, Kazakhstan, Belarus, Latvia and others. Years of experience, number of customers and wide range of water filtration systems have proved the Bluefilters Group to be a reliable business partner. The Bluefilters products are designed to provide pure drinking, industrial and softened water to professionalists throughout the world. Years of research and development have created a unique and innovative water filters and water cartridges. To assure the highest quality of products and services, the quality management system ISO 9001:2000 was successfully implemented in 2005. Since 2012 we have got TÜV certificates for water filters products and cartridges. Innovative orientation of the Bluefilters Group allows to systematically increase the number of commercial patterns and trademarks. Products are certified by recognised European institutes of hygiene. In Albania Blue Filters operates for 8 years successfully with a qualified staff and thousands of clients!

Produkte dhe Shërbime

Sisteme filtrimi uji te pijshem, uji industrial dhe cdo sherbim qe lidhet me to.