Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

501-1000

Punë Aktive:

15

Sektori:

Privat

Themeluar:

1925


INFORMACIONE KONTAKTI

Rruga e Vilave, Qendra e Biznesit Fusha, Lunder 1, Tirane

Tirane, Shqipëri

Tel: 042 281 554

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

BKT është banka më e madhe në sektorin bankar Shqiptar dhe ka një pozitë udhëheqëse për sa i përket termave të treguesve kryesorë të madhësisë së bankave; asetet, huatë, letrat me vlerë të investimit, depozitat dhe fitimi neto. Banka Kombëtare Tregtare ka marre gjate viteve çmime të shumta për shërbimet e saj, duke e vleresuar si Banka e Vitit nga organizata të ndryshme.

BKT konsiderohet si investitori më i madh i ekonomisë shqiptare duke mbështetur në mënyrë aktive rritjen ekonomike me anë të kreditimit për investimet në bizneset private, projektet publike dhe atyre individuale, si edhe është taksapaguesi më i madh në këtë vend duke marrë në konsideratë vlerën totale përgjatë 4 viteve të fundit. BKT u shërben klientëve të saj përmes një rrjeti 94 degësh, nga të cilat 67 janë të vendosura në Shqipëri dhe 27 në Kosovë. duke e bërë BKT-në bankën më të madhe shqiptare në rajon.

MISIONI
Misioni i BKT-së është t’u sigurojë njerëzve qetësi, lehtësi dhe mundësi në sektorin bankar.

VIZIONI
E dinë se çfarë kërkoni dhe bëjnë çmos që ju ta keni. Kjo thjesht e bën bankën e parë dhe më të mirën.

Video


Punët aktive nga Banka Kombetare Tregtare BKT

Teller Tirana Branches Banka Kombetare Tregtare BKT

Arkëtar banke
Tirane, Shqipëri 18-03-2024 edhe 17 ditë

Teller Durres Branch Banka Kombetare Tregtare BKT

Arkëtar banke
Durres, Shqipëri 19-03-2024 edhe 18 ditë

Teller Forex Airport Banka Kombetare Tregtare BKT

Arketar
Tirane, Shqipëri 19-03-2024 edhe 18 ditë

Teller Laçi Branch Banka Kombetare Tregtare BKT

Arkëtar banke
Lac, Shqipëri 21-03-2024 edhe 20 ditë

Agjent ne Contact Center Banka Kombetare Tregtare BKT

Operator
Tirane, Shqipëri 07-03-2024 edhe 6 ditë

Support Engineer Banka Kombetare Tregtare BKT

Inxhinier Informatike
Tirane, Shqipëri 22-03-2024 edhe 21 ditë

Oracle Middleware Administrator Banka Kombetare Tregtare BKT

Tjeter
Tirane, Shqipëri 22-03-2024 edhe 21 ditë
Tirane, Shqipëri 22-03-2024 edhe 21 ditë

Auditor or Senior Auditor Banka Kombetare Tregtare BKT

Auditor
Tirane, Shqipëri 22-03-2024 edhe 21 ditë

Analist Kredie - Dega Bilisht Banka Kombetare Tregtare BKT

Analist kredie
Bilisht, Shqipëri 11-03-2024 edhe 10 ditë

Cloud System Engineer Banka Kombetare Tregtare BKT

Inxhinier Informatike
Tirane, Shqipëri 27-03-2024 edhe 26 ditë