Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat

Themeluar:

1995


INFORMACIONE KONTAKTI

Vlore

Tirane, Shqipëri

Tel: 042246367

Mobile: 0696704781


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Kompani ndertimi me eksperience 20 vjecare ne sektorin e ndertimit .

Anëtar i

Dhomes se tregetise

Produkte dhe Shërbime

Shoqeri Ndertimi

Çertifikime

ISO