Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

2-10

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

LINJË ZVICERANE PREMIUM PËR KUJDESJE NDAJ LËKURËS ME NJË MISION TË VETËM: SHKENCËN E TË QËNDRUARIT TË RINJ! Produktet tona janë të prodhuara 100% në Zvicër dhe kanë për qëllim të sjellin më të mirën në shkencën e anti-age , bazuar në zbulimet revolucionare të Swiss Snow Algae dhe nismës së Plant Stem Cell Research. PhytoCellTec™ Çelësi esencial i ndalimit të plakjes. www.phytocelltec.ch Snow Algae Powder™ Mundëson jetëgjatësinë e lëkurës . www.snow-algae.com Ne prodhojmë produkte innovative të cilat japin rezultate që reflektojnë Saktësi , Pastërti dhe Kualitet të përsosur të cilat kanë si sinonim Zvicrën. ZBULONI SHKENCËN E TË QËNDRUARIT TË RINJ! Produktet tona janë të testuara dhe vërtetuara klinikisht qe përcojne rezultate të shpejta dhe të besueshme tek klientët tanë ndërkombëtarë. Ne ju sjellim: Lëkurë të bukur për jetë