Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 84001

Teknik Instalator

Tirane, Shqipëri 19-12-2023 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Teknik

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

19-12-2023

---

---


Përshkrimi

Albascan kerkon te punesoje : Teknik Instalator me dhe pa eksperience.

  • Sisteme Kamersh IP(CCTV)
  • Kontrolli i Aksesit dhe Kohëmatjes 
  • Sisteme të Avancuara Sigurie 
  • Sisteme Alarmi dhe Anti-Zjarri 

Ofrohet :

  • Page e kenaqshme;
  • Kushte te mira pune

Te interesuarit te kontaktojne ne numrin : 355 69 209 5470 ose te dergojne Cv ne :  [email protected]

Adresa: Rr”Barrikadave" Nd.28, H1  përballë gjimnazit “Sami Frashëri”, Tirana, Albania

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


https://albascan.com.al/?lang=en


Albascan SHPK

Albascan SHPK - Sisteme të Avancuara Sigurie 'Albascan SHPK lindi si rrjedhojë e nevojës së tregut për Sisteme të Specializuara në fushën e Sigurisë. Ndryshe nga drejtimi i tregut vendas për zgjidhje të shpejta momentale, ne synojmë të ofrojmë teknologjinë e fundit për zgjidhje efektive e afatgjata. Albascan SHPK është e Specializuar në: * Sisteme Survejimi * Sisteme Skanimi me Rreze X * Kontroll i Aksesit/Hyrjeve * Sisteme të Mbrojtjes Perimetrale * Barriera Mbrojtëse * Mbrojtja Anti Dron * Sisteme Zjarri dhe Alarmi * Kohëmatës dhe prezencë në punë * Menaxhimi i Rradhës * Sisteme Parkimi dhe GPS * Shërbime & Produkte IT'