Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 83932

Specialiste Inventari

Tirane, Shqipëri 18-12-2023 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Tjeter

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

18-12-2023

---

---


Përshkrimi

MEGATEK, hipermarketi më i madh në shqipëri i " Do it yourSelf", kërkon të punësojë :

Specialiste Inventari

Qëllimi i pozicionit : Mirëmbajtjen dhe organizimin e llogarive të Inventarit, përgatitjen e analizave dhe rregullimet përkatëse sipas procedurave.

 


Detyrat

Detyrat dhe përgjegjësitë:

 • Plotëson dhe mirëmban procedura të shkruara për të gjithë inventarizimet dhe korrigjimet e stokut në sistem.
 • Përgjegjës për manaxhimin dhe ndjekjen e inventarizimeve të planifikuara.
 • Përgatit raporte ditore për të kontrolluar zona kritike të stokut.
 • Zbaton procedurat mbi inventarizimin të percaktuara në përputhje me rregulloren e brendshme të financës.
 • Detyra të tjera siç nevojiten/kërkohen nga supervizori përkatës.

Kualifikimet

Kualifikimet dhe Aftësitë e Kërkuara:

Edukimi: Master në Financë-Kontabilitet
Eksperiencë pune: Eksperience pune në pozicione të ngjashme, jo më pak se 2-3 vjet.

Aftësitë:

 • Aftësi shumë të mira analitike.
 • Aftësi për të punuar në grup.
 • Aftësi shumë të mira komunikuese.
 • Aftësi për të mbajtur konfidencialitetin në lidhje me informacionin e kompanisë.

Aftësi të tjera:

 • Njohuri të mira të gjuhës angleze.
 • · Njohuri shumë të mira të aplikimeve të Microsoft Office. Njohuri shumë të mira të aplikimeve të programeve të Financës.

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar për këtë pozicion, ju lutem dorëzoni dokumentet e më poshtë përmendura:

1. CV të detajuar.

1. Me e-mail: [email protected]
ose kontakt 069 6082318

MEGATEK S.A
Divizioni i Burimeve Njerëzore
Autostrada Tiranë-Durrës km 7.
Tirana, Albania

 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Megatek Albania

Megatek S.A is the biggest Do-IT-Yourself wholesale and retail store in Albania. Megatek S.A is part of Teqja Group International, a group of privately owned and anonymous Companies with long experience in the Albanian and regional market offering a vast range of products and services, ranging from mail & logistics to production of industrial materials. The group consists of the following companies: * “Teqja international” s.a. * “Teqja” l.t.d * “Global construction” s.a * TNT Albania * Spartan security & Spartan security systems * Radmail * Albanian company of general services * Reno Albania l.t.d and the new projects as Fashion Avenue & Mercato Italia. Megatek project cost more than 40 millions of Euro and is built on a private ground of 150.000m2. Only Megatek occupies more than 62.000m2: 14.000m2 retail area, 10.000 wholesale area, 2.100 restaurant and banks, 2.600 offices and the rest parking facilities. Over 380 Megatek employees and 150 others outsourced, work 7 days a week to serve and sell more than 30.000 different products from 48 different countries., work 7 days a week to serve and sell more than 30.000 different products from 48 different countries


INFORMACIONE KONTAKTI