Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 83933

Specialiste e Zyres se Thesarit

Tirane, Shqipëri 18-12-2023 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Tjeter

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

18-12-2023

---

---


Përshkrimi

MEGATEK, hipermarketi me i madh ne shqiperi i " Do it yourSelf", kerkon te punesoje :

Specialist i Zyres se Thesarit

Qellimi i Pozicionit: Administron levizjen fizike te parase sipas procedurave te miratuara nga kompania.


Detyrat

Detyrat dhe Pergjegjesite

  • Monitoron te gjithe levizjet e parase nga Zyra e Thesarit deri tek arkat dhe anasjelltas.
  • Pergatit procesin e mbylljes se arkes ne sistem.
  • Grumbullon parate nga arkat ne perfundimet e dy turneve dhe i azhornon ato me shitjet ne sistem.
  • Kontrollon parate dhe vlerat e thesarit dhe pergatit depozitat ne banke apo ne pikat kryesore te parave. 
  • Pergatit raportet ditore ne lidhje me gjendjen e CASH-it.

Kualifikimet

Kualifikimet dhe Aftesite

Edukimi: Master ne Finance-Kontabilitet.  

Aftesite:

  • Te kete njohuri baze te sistemeve financiare.
  • Te jete i afte per te punuar ne grup.
  • Aftesi per te punuar nen presion.

Aftesi te tjera:

  • Njohuri te mira te gjuhes angleze.
  • Njohuri te mira te aplikimeve te Microsoft Office.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Procedura e Aplikimit:

Per te aplikuar per kete pozicion, ju lutem dorezoni CV te detajuar :

1. Me e-mail: [email protected]  ose ne numrin 069 60 82 318.

MEGATEK S.A
Divizioni i Burimeve Njerezore
Autostrada Tirane-Durres km 7.
Tirana, Albania


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Megatek Albania

Megatek S.A is the biggest Do-IT-Yourself wholesale and retail store in Albania. Megatek S.A is part of Teqja Group International, a group of privately owned and anonymous Companies with long experience in the Albanian and regional market offering a vast range of products and services, ranging from mail & logistics to production of industrial materials. The group consists of the following companies: * “Teqja international” s.a. * “Teqja” l.t.d * “Global construction” s.a * TNT Albania * Spartan security & Spartan security systems * Radmail * Albanian company of general services * Reno Albania l.t.d and the new projects as Fashion Avenue & Mercato Italia. Megatek project cost more than 40 millions of Euro and is built on a private ground of 150.000m2. Only Megatek occupies more than 62.000m2: 14.000m2 retail area, 10.000 wholesale area, 2.100 restaurant and banks, 2.600 offices and the rest parking facilities. Over 380 Megatek employees and 150 others outsourced, work 7 days a week to serve and sell more than 30.000 different products from 48 different countries., work 7 days a week to serve and sell more than 30.000 different products from 48 different countries


INFORMACIONE KONTAKTI