Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 83987

Menaxher Shitjesh ne Showroom

Tirane, Shqipëri 19-12-2023 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Shitjesh

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

19-12-2023

26-11-2023

---


Përshkrimi

Kompania Dabar shpk me seli qendrore ne Autostraden Tirane Durres km 5 , Kashar Mezes Tirane e cila , operon ne fushen e Import eksportit  me shumicë e pakicë të artikujve industrial, materialeve elektrike, materialeve të ndërtimit,materialeve elektronike, mekanike, pajisjeve elektrike, pajisjeve elektronike, mekanike etj kerkon te punesoje : Menaxher shitjesh ne showroom  me profil ne inxhinieri Mekanike / Ekonomike/ Mjedisore .

 


Detyrat

  • Te prezantoje produktet ne showroom  me qellimin qe te jape informacion te hollesishem mbi produktet profesionale .
  • Te fitoje njohurite e duhura mbi funksionimin e te gjitha produkteve .
  • Te realizoje me perpikmeri detyrat e ngarkuara nga administratori .

Kualifikimet

  • Te kete njohuri te pergjithshme ne fushen e inxhinierise Mekanike / Ekonomike/ Mjedisore . 
  • Te kete perfunduar bachelor ne fushat e mesiperme.
  • TE kete njohuri te pergjithshme ne marketing.
  • Te kete aftesi shume te mira ne komunikim dhe prezantim .
  • Njohuri te gjuhes angleze.
  • Njohuri te paketes office dhe autocad.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te aplikojne duke derguar cv ne : [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Dabar

Kompania Dabar shpk me seli qendrore ne Autostraden Tirane Durres km 5 , Kashar Mezes Tirane,   operon ne fushen e Import eksportit  me shumicë e pakicë të artikujve industrial, materialeve elektrike, materialeve të ndërtimit,materialeve elektronike, mekanike, pajisjeve elektrike, pajisjeve elektronike, mekanike, pjesë këmbimi automjetësh, tregtim me shumicë dhe pakicë të artikujve të ndryshëm industrial, ushqimorë, elektroshtëpiake, konfeksione, kozmetike të materialeve të ndërtimit, elektrike elektronike, mekanike, pjesëkëmbimi automjetësh, prodhim të artikujve industrial.