Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 83909

Menaxher Produkti

Tirane, Shqipëri 15-12-2023 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Produkti

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

15-12-2023

---

---


Përshkrimi

Kompania Globe nisi aktivitetin në fushën e tregtimit të pajisjeve elektroshtëpiake dhe elektronike në vitin 2002, me showroom-in e parë “Electrolux’’ në Tiranë. Hap pas hapi, ajo u konsolidua duke arritur të jetë një nga kompanitë lider në vend.
Në Globe ne jemi të përkushtuar për rritjen e biznesit tonë, duke zhvilluar burimet tona njerëzore, për ti dhënë të gjithëve mundësinë të jenë pjesë e përbashkët e suksesit tonë. Ne ofrojmë mundësi që të shkëlqeni në një ekip të pasur me talente, ide, pikëpamje dhe eksperienca.

Pozicioni Vakant: Menaxher Produkti


Detyrat

 • Mirembajtja dhe Zhvillimi i marredhenieve me Furnitoret.
 • Kerkimi i Furnitoreve te rinj dhe Produkteve te reja me qellim plotesimin e games se produkteve.
 • Studim i hollesishem i tregut.
 • Monitorimi i vazhdueshem i dyqaneve Globe per pozicionimin e produkteve ne Vitrine dhe jo vetem.
 • Ndjekja e procesit te blerjes.
 • Perfshirje active ne Marketing.
 • Perpilimi i raporteve mbi ecurine e produkteve.
 • Zhvillimi i trajnimeve te vazhdueshme me stafin e shitjeve per artikujt e rinj dhe ekzistues.

Kualifikimet

Kriteret

 • Të ketë përfunduar arsimin e lartë, preferohet Menaxhim, Marketing, Inxhinjeri.
 • Të ketë njohuri të shkëlqyera të gjuhës Angleze ( të folur dhe të shkruar).
 • Të ketë eksperience minimalisht 3 Vjet në të njëjtin pozicion në një kompani të ngjashme.
 • Të ketë njohuri shumë të mira në përdorimin e programit Excel.
 • I disponueshëm për të udhëtuar brenda dhe jashtë Shqipërisë.

Aftesite;

 • Aftësi Kërkimore.
 • Aftësi Analitike.
 • Fleksibilitet.
 • Aftësi Komunikimi.
 • Aftësi Prezantimi.
 • Aftësi në përpilim Raportesh.
 • Aftësi për Menaxhimin e Kohës.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të gjithë të interesuarit të dërgojnë Cv e tyre në adresat:
Email: [email protected]
Ose dorëzoni Cv në adresen : Rr”Kavajes”, Nd.124, H. 10, Kati 2
Cel. : 0676027237
Mirëpresim çdo kandidat që plotëson kriteret e mësipërme .
Globe nxit zhvillimin e Karrierave dhe promovon Talentet !


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.globegroup.al


Globe Shops shpk

Kompania Globe nisi aktivitetin në fushën e tregtimit të pajisjeve Elektroshtëpiake dhe Elektronike në vitin 2002, me showroom-in e parë “Electrolux’’ në Tiranë. Hap pas hapi, u konsolidua duke arritur të jetë një nga kompanitë lider në vend. Në vitin 2007 hapet Qendra “Globe home expert” me vendndodhje në Rrugën e “Kavajës” me një sipërfaqe totale 2000 m² duke paraqitur një imazh të ri në fushën e teknologjisë, në shërbimin cilësor dhe kualifikimin e duhur të një stafi profesional. Sot ne jemi krenarë të themi se në cdo dyqan Globe në te gjithë Shqiperinë, klientët tanë do të gjejnë gjithmonë të njëjtin standart shërbimi të dedikuar kërkesave të klientëve tanë.


INFORMACIONE KONTAKTI