Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 83985

Koordinator Terreni

Tirane, Shqipëri 19-12-2023 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Menaxher Zhvillimi

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

19-12-2023

---

---


Përshkrimi

Spitali Trita, një institucion i njohur në fushën e shëndetësisë, është në kërkim të një Koordinatori Terreni. Ky pozicion kërkon një individ me aftësi të shkëlqyera negociuese dhe komunikuese për të arritur marrëveshje me mjekë nga institucione të tjera shëndetësore dhe për t'i inkurajuar ata të bashkohen me ekipin tonë në Spitalin Trita.

Detyrat

  •  Identifikimi dhe kontaktimi i mjekëve të kualifikuar në institucione të ndryshme shëndetësore.
  •  Negociimi i marrëveshjeve dhe kushteve të punësimit.
  •  Ndërtimi dhe mirëmbajtja e marrëdhënieve të mira me profesionistë të shëndetësisë.
  •  Sigurimi i një bashkëpunimi të qëndrueshëm dhe të frytshëm me mjekët e angazhuar.

Kualifikimet

  • Përvojë e mëparshme në menaxhimin e terrenit ose në një pozicion të ngjashëm.
  • Aftësi të forta negociuese dhe komunikuese.
  • Njohuri të mira të sektorit të shëndetësisë dhe menaxhimit të resurseve njerëzore.
  • Diplomë në menaxhim, shëndetësi, ose fushë të ngjashme (preferohet).

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Për të aplikuar për këtë pozicion, ju lutemi dërgoni CV-në tuaj me subjektin "Koordinator Terreni" në: [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


https://trita.al


Trita Hospital

Trita Hospital Albania


INFORMACIONE KONTAKTI