Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 84000

Inxhinier Ndertimi

Tirane, Shqipëri 19-12-2023 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier Ndërtimi

Kohë e plote

Mesatare 3 - 10 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

19-12-2023

26-11-2023

---


Përshkrimi

Kompania 4 A- M shpk me fushe zbatimi ne ndertim kerkon te punesoje :  Inxhinier/e Ndertimi perplotesim dokumentacioni ne zyre. 


Detyrat

 • Përgatitjen e dokumentacionit teknik të objektit.
 • Përpilim preventivash dhe situacionesh për objekte të ndryshme.
 • Plotesim te librezave te masave.
 • Studim dhe projektim të objekteve të ndryshme.
 • Te jete pjese e diskutimeve teknike brenda kompanise njekohesisht me supervizorin dhe investitorin.
 • Detyra te tjera siç nevojiten/kërkohen nga Kryeinxhinieri .

Kualifikimet

 • Diplome ne Fakultetin e Inxhinieris se Ndertimit.
 • Master  prane Universitetit te Tiranes. 
 • Te njohe mire programet kompjuterike, Autocad, sap (ose programe llogaritese te ngjashme) si dhe te kete njohuri te programeve baze.
 • Te kete njohuri shume te mire ne realizimin e projekteve.
 • Te jete i afte te menaxhoje disa procese njekohesisht.
 • Te kete aftesi per te punuar ne grup si dhe aftesi te shkelqyera komunikim.
 • Njohuria e mire e gjuhes angleze perben perparesi.

 


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne CV  ne adresen ; [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


4a-m.al


4 A-M SHPK

“4A-M” LLC is a leading construction company in Albania with a portfolio that includes various projects in different fields. We strive to deliver quality while maintaining the highest health and safety standards.

4A-M specializes in complex and prestigious construction and infrastructure projects. 4A-M highly skilled and dedicated team, their innovative methods, their investment in machineries and a rigorous standard for completion have provide us with a competitive advantage and recognition in the industry.

“4A-M has demanding HSE and sustainability standards and the health and safety of both their employees and the general public is given utmost priority.

Vision

4A-M vision is to be a leading construction company in their chosen markets, wanted by potential clients and employees for their track record in reliable execution and cost effectiveness.

4A-M is committed to continuously increase our expertise by executing larger and more sophisticated buildings and infrastructure projects while maintaining a highly selective risk management process for every new project and venture.

4A-M will always operate at highest level of safety, quality and cost effectiveness, to ensure we remain the most attractive to their clients, employees and partners.

By approaching best experts who with their skills will help as to continuously innovate and adapt to new markets and challenges we aim to grow and increase profitability.


INFORMACIONE KONTAKTI