Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 83893

Financiere

Tirane, Shqipëri 15-12-2023 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Financier

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

15-12-2023

---

---


Përshkrimi

Kërkohet Financiere Tiranë


Detyrat

Detyrat dhe përgjegjësitë:

 • Kontrolli ditor i llogarive te kontabilitetit me qendër kosto Zyra Tiranë
 • Hedhje e faturave ne programin financiar (shitje/ blerje)
 • Rakordim xhirosh ditore dhe inventar i agjenteve te shitjes.
 • Menaxhimi i levizjeve ndermjet magazinave dhe menaxhimi i inventarit të agjentëve të shitjes si dhe nxjerrja e diferencave per periudha ditore, 10 ditore, mujore.
 • Hartim i listepageses së zyrës, llogaritja e bonuseve të agjentëve të shitjes dhe mirembajtja e dokumentacionit te nevojshem per zyren e punes.
 • Kontrolli dhe mirembajtje e dosjes dhe e planit HACCP.
 • Kryerje e porosive te furnitoret perkates dhe menaxhim I tyre deri ne mberritjen ne magazine.
 • Rakordim dhe komunikim periodik me klientët për shitjet e fiskalizuara dhe rakordimi mujor i librit të shitjes ne programin financiar dhe selfcare.
 • Perpunim i raporteve te ndryshme financiare bazuar ne kerkesat e eproreve.

Kualifikimet

Kualifikimet/Kërkesat:

 • Të ketë mbaruar studimet universitare për Financë Kontabilitet në Universitetin e Tiranës;
 • Njohuri të mira të paketës MS Office dhe programeve financiare(preferohet Programi bilanc);
 • Njohuri shumë të mira të gjuhës Angleze;
 • Aftësi të mira kalkuluese dhe analitike;
 • Të ketë aftësi të mira komunikuese;
 • Të jetë e aftë dhe e hapur për të marrë përsipër përgjegjësi dhe detyra të reja.
 • Etikë pune dhe përpikmëri në orarin e punës.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Të interesuarit të dërgojnë CV-të e tyre në adresat e mëposhtme:

[email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Rea's sh.p.k

Kompania Rea’s sh.p.k. eshte themeluar ne vitin 2002 dhe operon prej 21 vitesh ne tregun shqipetar .Aktiviteti kryesor eshte prodhimi i vezeve per konsum familjar me standartet me te larta europiane . Vendodhja eshte ne Xhafzotaj, Durres.


INFORMACIONE KONTAKTI