Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 83968

Asistente Finance

Tirane, Shqipëri 18-12-2023 edhe 8 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Asistent Finance

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

18-12-2023

---

---


Përshkrimi

Kompania Triticum Food shpk e specializuar ne sektorin e prodhimit te produkteve ushqimore kerkon te punesoje Asistent/e finance. Preferohet te kete perfunduar studimet ne degen e Finance Kontabilitet. Njohja e gjuhes italiane perben avantazh ne perzgjedhjen e kandidateve. 


Detyrat

 • Regjistrimi i faturave të blerjes, shitjes në sistemin e financës;
 • Përgatitja e raporteve ditore të gjendjes dhe levizjes së fondeve në banka/arke;
 • Përgatit procesin e inventarit në fund të muajit dhe rakordon gjendjen kontabël me fizike;
 • Rakordim i palëve të treta;
 • Regjistrimin e veprimeve me bankën dhe arkën;
 • Sigurohet që të gjitha operacionet e kompanisë të kryhen në përputhje me politikat e vendosura nga punëdhënësi;
 • Përpilon dhe raporton te punëdhënësi në kohë për problematika të caktuara që kompania ka në lidhje me klientët;
 • Ndjek dhe raporton ecurinë e stokut.

Kualifikimet

 • Diplomë në Degën Financë ose/dhe Kontabilitet,
 • Aftësi shumë të mira të programeve financiare dhe paketës Office;
 • Njohuri të gjuhës italiane;
 • Aftesi shumë të mira komunikuese dhe për të punuar në grup;
 • Aftësi shumë të mira analitike, saktësi në kryerjen e detyrave.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Dergoni CV tuaj ne adresen e email: [email protected] ose telefononi ne nr e tel. 0696044557


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Triticum Food

Triticum Food