Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 83859

Agjent Shitje Shkoder

Shkodër , Shqipëri 14-12-2023 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Fotografi


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Shitje

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

14-12-2023

---

5


Përshkrimi

Vineus shpk kerkon te punesoje; Agjent Shitje ne te gjithe Shqiperine per shitjen e produkteve tona te Veres.

Kryesisht ne keto qytete ;

 • Shkoder
 • Tirane
 • Durres
 • Vlore

Targeti: Restorante, Bare, Markete, Supermarkete dhe pika shumice

Ofrohet;

 • Page baze +perqindje

Detyrat

 • Një nga detyrat kryesore është Mbarevajtja e Klientit nga kontakti i parë deri tek shërbimi profesional;
 • Prezantimi dhe njohja e klientëve me produket e Vineus shpk.
 • Kryerja e negociatave me klientin, përcaktimi i kushteve specifike të kontratës dhe finalizimi i saj;
 • Kontakton në mënyrë të vazhdueshme klientin për të ndjekur ecurinë dhe problematikat;
 • Ndjek në mënyrë të vazhdueshme ecurinë e likujdimeve për klientët e vet dhe sigurohet që për cdo rast situata e rakordimeve me klientin të jetë sa më e qartë;
 • Paraqitet te klienti në mënyrë profesionale, me të gjithë informacionin e duhur (Kartevizitë,listë produktesh- Konsumet apo gjëndjen debitore të printuar);

Kualifikimet

 • Të ketë dy vite eksperiencë pune në ketë fushë;
 • Aftësi për të punuar në grup;
 • Të disponojë leje qarkullimi;
 • Të jetë e komunikueshme.

Shënime


Te gjithe te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin e tel; +35569 530 4844


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Vineus shpk

Vineus shpk