Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90208

Banakier/e

Tirane, Shqipëri 17-06-2024 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Banakier

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

17-06-2024

---

---


Përshkrimi

Emerald Mall and Residence kerkon te punesoje : Banakier/e


Detyrat

 • Mirëmban dhe është përgjegjës i produkteve të barit.
 • Duhet të jetë njohës/e i menuve dhe përbërësve të pijeve.
 • Kujdeset  për pastrimin e gotave dhe enëve në hapësirat e banakut.
 • Të ketë përkushtim dhe durim gjatë orarit të punës.
 • Të jetë energjik dhe në shërbim të klientit në çdo kohë.
 • Të bashkëpunojë për inventarin e produkteve të barit.

Kualifikimet

 • Preferohet te kete eksperiencë pune.
 • Të jetë i/e aftë të përballojë fluksin e punës.
 • Të zbatojë etikën e punës.
 • Të ketë aftësi të mira komunikimi dhe bashkëpunuese me kolegët.
 • Të përshtatet në orarin e punës me turne.
 • Të ketë integritet, përgjegjshmëri dhe korrektësi.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te interesuarit te dergojne Cv ne adresen [email protected] ose  kontaktojne ne numrin : +355 68 20 30 984

Adresa: Rruga 5 Maji ,Tirane


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
EMERALD Mall and Residence

EMERALD Mall and Residence