Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90195

Inxhinier Ndërtimi në Zbatim

Tirane, Shqipëri 17-06-2024 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Inxhinier Ndërtimi

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

17-06-2024

---

---


Përshkrimi

General Construction kerkon te punesoje; Inxhinier Ndërtimi në Zbatim


Detyrat

 • Përpilimi dhe kontrolli i gjithë dokumentacionit tekniko-ligjor në objekt, mbajtja e proces-verbale per kontraktorë dhe nënkontraktorë, libreza masash, akte piketimi e kontrolli, etj;
 • Monitorimin e materialeve që implementohen/përdoren në kantier, duke u siguruar se jane sipas kontrates dhe zerave te dakordesuar;
 • Kontrollin e punimeve në përputhje me projektin, specifikimet teknike dhe kushtet e sigurise së shëndetit e jetës në punë duke u siguruar se të gjitha rregullat po zbatohen sipas legjislacionve në fuqi dhe projektit te ndërtimit;
 • Marrja në dorëzim e punimeve të nënkontraktorëve, kryerja e inspektimeve të rregullta ditore;
 • Zbatimi me rigorozitet i kushteve të kontratave të sipëmarrjes të vendosura ne dispozicion nga departamenti ligjor;
 • Organizimi dhe koordinimi/supervizimi i stafit në varësi për punime në kantier ne bashkepunim me drejtorin e kantierit;
 • Asistencë dhe fleksibilitet gjatë punimeve në objekt sipas kerkesave të drejtuesit te kantjerit;
 • Koordinimi i programit të punës midis nënkontraktoreve;
 • Evidentimi i nevojave për materiale dhe mirëadministrimi i tyre si dhe i makinerive gjendje në vendin e punës;
 • Përgatitja e raporteve ditore, javore, mujore në rast kërkese ose nevoje si dhe raportimi për problematika dhe ecurinë e punonjësve;

Kualifikimet

 • Të ketë përfunduar studimet e larta në degën Inxhinieri Ndërtimi, i preferueshem profili Strukturë;
 • Kërkohet mbi 1 vite eksperiencë pune, të preferueshme në zbatim;
 • Të jetë i afte të përmbush me sukses disa detyra në të njëjtën kohë, të respektoj deadline;
 • Të njoh shumë mirë programet bazë kompjuterike, përdorimi i programit AUTOCAD perben avantazh;
 • Te jetë bashkepunues,fleksibel dhe i komunikueshëm me stafin dhe bashkëpunëtorët;
 • Vleresohet shume qendrueshmeria, integriteti dhe besueshmeria;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV-te e tyre ne adresen e email-it; [email protected]


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
GENERAL CONSTRUCTION & CO

GENERAL CONSTRUCTION & CO