Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90190

Konsulent Imobiliar

Tirane, Shqipëri 17-06-2024 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Fotografi


Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Imobiliar

Kohë e plote

---

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

17-06-2024

---

---


Përshkrimi

Agjensia imobiliare REALPAS vjen me një ofertë punesimi reale, duke ju mundësuar të punoni kushte komode dhe të përfitoni të ardhura te kenaqshme sipas performacës. Ne po rritemi çdo ditë e më shumë, prandaj në ekipit tonë nevojiten individë ambicioze dhe kërkues, të përkushtuar, të vendosur për t’u rritur profesionalisht dhe për të dhënë kontributin e tyre në tregun e pasurive të paluajtshme. Ne ofrojmë mundësi punësimi për pozicionin e Konsulentit Imobiliar.

 

Kriteret Kualifikuese:

  • Arsim i lartë universitar.
  • Aftësi komunikimi shumë të mira në gjuhën shqipe dhe angleze.
  • Njohuri të qytetit të Tiranës, zonave kryesore urbane.
  • Aftësi të mira komunikuese ndërpersonale.
  • Të ketë aftësi të mira organizuese dhe i aftë për të punuar në grup. 
  • Të ketë 1-2 vite eksperiencë në Real Estate ose në shitje. 

 

Kushtet e punes :

Komision progresiv në përqindje 50-80% në muaj! 

Full time nga e Hëna në të Premte 

Dergo Cv-ne tende ne [email protected]


Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".


www.realpas.al


REALPAS

Realpas është një Agjensi Imobiliare e cila operon permes nje platformë elektronike dhe ofron, për të gjithë vizitorët e saj, një informacion gjithëpërfshirës, të përditësuar dhe të besueshëm mbi tregun e shitblerjeve të pasurive të paluajshtshme në Republikën e Shqipërisë. Kjo platformë elektronike interaktive, e themeluar në vitin 2017, është pronë e shoqërisë “TS Consulting” sh.p.k e cila ka për qëllim ofrimin e një sërë shërbimesh të cilat lidhen me :Konsulencën në fushën e investimeve në pasuri të paluajtshme,Konsulencën ligjore dhe financiare për të gjithë investitorët e huaj që dëshirojnë të kryejnë investime në vend ;Këshillimin dhe ndërmjetësimin hap pas hapi në cdo transaksion që ka për qëllim,shitjen, blerjen ,dhënien apo marrjen me qera të pasurive të paluajtshme, etj. Edhe pse i ri në treg, Realpas është themeluar nga profesionistë të suksesshëm me një experience shumëvjecare në fushën e konsulencës ligjore dhe atë të pasurive të paluajtshme, të cilët në cdo ditë të punës së tyre, janë të dedikuar maksimalisht për tjua bërë më të lehtë rrugën drejt blerjes apo shitjes së pasurisë tuaj të ëndrrave si dhe kryerjes së një investimi i cili do tju mundësojë fitime të konsiderueshme .Per me teper vizitoni www.realpas.al


INFORMACIONE KONTAKTI