Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90188

Agjent Shitje EX-VAN

Tirane, Shqipëri 17-06-2024 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Agjent Shitjesh Ex-Van

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

17-06-2024

---

---


Përshkrimi

ALKOS Group nje nder shoqerite lider ne fushen e importit dhe distribucionit ne Shqiperi per shkak te zgjerimit te aktivitetit, shpall vakant pozicionin: Agjent Shitje per qarkun e Tiranes

 • Departamenti: Departamenti i Shitjeve;
 • Pozicioni: Agjent Shitje Ex-Van (me furgon);
 • Vendndodhja: Tirane;
 • Kontrata: Sipas Kodit te Punes;
 • Koha e punes: E Hene-E Premte;

Detyrat

 • Mirembajtjen e rrjetit ekzistues te klienteve dhe identifikimin e klienteve te rinj;
 • Merr porosite tek klientet ekzistues dhe kryen shitje direkte per produktet ne ngarkim;
 • Viziton çdo pike shitje ne zonen/klientet qe mbulon, sipas programit ditor;
 • Kontrollon gjendjen e stokut te produktit ne piken e shitjes;
 • Prezanton ne menyre profesionale produktet tek klientet e zones qe mbulon dhe garanton vendosjen e materialeve promocionale ne piken e shitjes;
 • Monitoron proçesin e porosive dhe bashkepunon ngushte me gjithe departamentet pergjegjes deri ne mberritjen e tyre tek klienti;
 • Raporton tek supervizori i shitjeve mbi ecurine e punes dhe problematiken e hasur;
 • Njohjen, dokumentimin dhe lajmerimin e kolegeve dhe eproreve rreth ndodhive dhe çeshtjeve te punes;

Kualifikimet

 • Eksperience e meparshme ne fushen e shitjeve perben avantazh;
 • Aftesi te mira ne kompjuter;
 • Aftesi te mira komunikimi; person energjik dhe i motivuar;
 • Te jete i pergjegjshem dhe i kujdesshem;
 • I orientuar drejt sherbimit me klient;
 • Aftesi per te punuar individualisht dhe ne grup;
 • Negocimi: Ka aftesi shume te mira negocimi;
 • Planifikues efektiv: Planifikon ne menyre efektive punen;
 • I pajisur me patente te klasit B dhe zoterim te mire te makines;

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.
 • Ne ofrojme Page motivuese;
 • Shperblim mbi bazen e performances ne shitje;
 • Atmosfere miqesore dhe dinamike;

Luten te gjithe te interesuarit te aplikojne duke derguar CV-ne ne adresen e Email: [email protected] 

Ju informojme se vetem kandidatet e perzgjedhur nga dokumentacioni do te njoftohen per interviste;

*Te gjithe aplikimet do te trajtohen me konfidencialitet te larte sipas Ligjit Nr. 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqiperise per "Mbrojtjen e te Dhenave Personale"


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
ALKOS GROUP

One of the biggest distributors in Albania Since 2004 Import, promotion and distribution of high quality branded products are what Alkos knows best. It operates in several domestic market areas, representing different brands that have their own features. Consequently, our strategies are tailored to specific needs in terms of distribution, promotion and logistics. Following a well-thought-out selection, the brands we present in the market are supported through a consolidated distribution network. Brands and Partnerships What sets us apart We are aware that in order to be successful, we have to carefully choose prartners that share the same values with Alkos. Our favorable position in the market is greatly influenced by our collaborations with important players in Europe and the region. We support our collaborators by promoting their brands, and ultimately increase the presence in the market. We would like for our collaborations to be perceived as an inseparable part of their success.