Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.comKodi Punës: 90187

Merchandiser (F)

Tirane, Shqipëri 17-06-2024 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni: Tipi i punës: Eksperiencë: Kërkohet foto: Letër interesi:

Sistemues

Kohë e plote

Pak eksperience 0 - 2 vite)

Jo

Jo

Rroga minimale bruto: Rroga maksimale bruto: Data e përfundimit: Data e fillimit të punës: Numri i kandidatëve:  

---

---

17-06-2024

---

---


Përshkrimi

ALKOS GROUP ALBANIA, Distributori Ekskluziv per tregetimin e markave te njohura nderkombetare ne fushen e Kozmetikes dhe te Kujdesit personal, kerkon te rekrutoje staf per pozicionin: MERCHANDISER-Raftuese (F).

Qellimi i Pozicionit: Implementon pozicionimin sa më të mirë të produkteve në bazë të standardeve të përcaktuara.

Vendndodhja: Tiranë.

Kontrata: Sipas Kodit të Punës.

Koha e punes: E Hene - E Premte.


Detyrat

 • Implementon pozicionimin sa më të mirë të produkteve në bazë të standardeve të përcaktuara.
 • Mirëmban ekspozimin e produkteve në rafte në perputhje me standardet e kompanisë.
 • Kontrollon stoqet në pikat e shitjes.
 • Realizon promovimin e artikujve te ndryshem.
 • Raporton mbi gjendjen, prezencën dhe pozicionimin e produkteve.
 • Raporton në baza të rregullta mbi lëvizjet e reja të konkurencës.
 • Raporton për problemet me skadencat me pikat e shitjes.

Kualifikimet

 • Të ketë aftësi në marketing dhe shitje.
 • Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese.
 • Të jetë e aftë të punojë në grup dhe individualisht.

Shënime

Për të aplikuar në këtë pozicion pune, dërgo CV-në tek kompania/organizata me email duke klikuar ose apliko nga duapune.com.

Ne ofrojmë:

 • Pagë motivuese.
 • Atmosferë miqësore dhe dinamike.
 • Kontratë të rregullt pune.
 • Vlerësim sipas performancës.

Mirepresim te gjithe kandidatet e interesuar te dergojne aplikimin e tyre ne adresen: [email protected]

Te gjithe aplikimet do te trajtohen me konfidencialitet te larte sipas Ligjit Nr. 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqiperise per "Mbrojtjen e te Dhenave Personale". 


Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
ALKOS GROUP

One of the biggest distributors in Albania Since 2004 Import, promotion and distribution of high quality branded products are what Alkos knows best. It operates in several domestic market areas, representing different brands that have their own features. Consequently, our strategies are tailored to specific needs in terms of distribution, promotion and logistics. Following a well-thought-out selection, the brands we present in the market are supported through a consolidated distribution network. Brands and Partnerships What sets us apart We are aware that in order to be successful, we have to carefully choose prartners that share the same values with Alkos. Our favorable position in the market is greatly influenced by our collaborations with important players in Europe and the region. We support our collaborators by promoting their brands, and ultimately increase the presence in the market. We would like for our collaborations to be perceived as an inseparable part of their success.