Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Superstrada Kavaje – Durres

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile: 0682059005


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Xhihani SHA u themelua në vitin 1993 si ndërmarrje transporti pasagjerësh që operonte nëpërmjet disa autobuzeve dhe microbuzeve. Shumë shpejt automjetet tona filluan të shfaqnin probleme teknike dhe këtu na lindi nevoja për të gjetur pjese këmbimi për makineri të rënda, që në Shqipërinë e asaj kohe ishte e pamunudur ti gjeje. Kështu, bazuar në një nevojë reale të tregut dhe pas një sërë konsultimesh të kujdesshme me disa partnerë në vendet fqinje, vendosëm të hyjmë në biznesin e “pjesëve të këmbimit për makineritë e rënda”. Filluam të vegjël, por shume shpejt kërkesa e tregut kapërceu kapacitetet tona dhe na duhej të zgjeroheshim, si në sipërfaqe ashtu dhe në shërbime. Sot kemi më shumë se 3450 m2 hapësirë magazinimi (2800 m2 në filialin tonë në Kavajë, dhe 650 m2 në Tiranë, e shtrirë në një hapësirë prej 16.000 m2). Në Kavajë, mund të gjeni gjithashtu edhe servisin më të madh të makinerive të rënda në vend, që përfshin një sipërfaqe më shumë se 1100 m2 dhe fjalën e fundit të teknologjisë së fushës.

 

 

 


Produkte dhe Shërbime

Shitje produktesh per makineri te renda. Sherbim oficine per mjetet e renda.