Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Punë Aktive:

0


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

PikHost është një kompani e cila menaxhon prona për qiradhënie afatshkurtër. Ne ofrojmë eksperienca pushimesh përmes një portofoli pronash në të gjithë Shqipërinë. Duke filluar tek komoditeti i mysafirëve tanë e deri tek konsulenca ligjore për pronarët, ne thjeshtojmë menaxhimin e pronës. Jemi biznes që po zgjerohet me shpejtësi, me vila, apartamente dhe butik hotele  në të gjithë Shqipërinë.