Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

2-10

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Pazari Ri

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile:

Rruga Musa Karapici

Tirane, Shqipëri

Tel: +355685551687

Mobile: +355692908980


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Pata Real Estate


Produkte dhe Shërbime

Sherbime imobiliare ne tregun shqiptar. Ndermjetesim shit-blerje, qira pasurish te paluajtshme