Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

2-10

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Bulevardi Taulantia , Tirane

Tirane, Shqipëri

Tel: 068 600 3200

Mobile: 0682053531


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

OZ Dental është një kompani prestigjioze në fushën e turizmit dentar në Shqipëri, e cila ofron një gamë të gjërë shërbimesh dentare dhe mundësi udhëtimi për klientët e saj. Kjo kompani është themeluar me qëllimin për të ofruar trajtime dentare cilësore dhe për të promovuar Shqipërinë si një destinacion i shkëlqyer për turizmin dentar.

Pozicionuar në qendër të Tiranës, klinika OZ Dental ofron mjedis modern dhe teknologji të avancuar për të garantuar trajtimet më të mira për pacientët e saj. Stafi i kualifikuar i kompanisë përbëhet nga dentistë, kirurgë, ortodontë dhe higjenistë me përvojë dhe njohuri të thellë në fushën e stomatologjisë.

 


Fotografi