Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Punë Aktive:

0Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

NEF-NEF Homeware e shekullit të 21-të është një firmë Greke e cila ka një rol stategjik në fushën e tekstileve me produkte firme në raportë ekselent mes cilësisë dhe cmimit.Investon gjithmonë në kërkimin dhe zhvillimin e produkteve,shërbimin dhe teknologjive të reja,duke respektuar kolegët, klientët dhe ambjentin.