Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

0Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

MIW Roofing është një kompani e regjistruar në Florida, USA; e cila ushtron aktivitetin e saj në fushën e punimeve të specializuara të çative rezidenciale dhe punimeve e shërbimeve të tjera të ngjashme. Kompania jonë ndodhet në Oakland Park, Florida, dhe dega jonë e saj është në Tiranë, Shqipëri.
MIW Roofing AL shpk ofron shërbime te ndryshme administrative: lidhje telefonike brenda dhe jashtë vendit, shërbime kontabël, shërbimeprojektimi, shërbime te administrimit te taksave, shërbime organizative, sherbimin e klientit, shërbime informatike, shërbime marketingu, shërbime webdesin dhe sherbime të tjera të ngjashme. b) Shërbime te tjera: import dhe eksport te materialeve te ndryshme ne funksion te aktivitetit, aktivitete te tjera mbështetese ne fusha te ngjashme dhe mbështetese.