Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat

Themeluar:

2002


INFORMACIONE KONTAKTI

Rruga Fier- Patos km.5, kthesa e Patosit, Patos

Fier , Shqipëri

Tel:

Mobile: 0692066928


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Nyje prodhim betoni, eksport import, punime dheu, germime, sistemime taracime terenesh, ndertime civile e ekonomike, rruge te cdo lloj kategorie veshje me asfaltobeton te rrugeve dhe sistemim dhe asfaltim sheshe, ndertimi ujsjellsash dhe kanalizime, shpim pusesh, saldime, rikonstruksione dhe rehabilitime objektesh dhe banesash.