Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Punë Aktive:

1


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

EXBATT shpk është kompani që merret me zgjidhjet teknike të deponimit të energjisë elektrike dhe përdorimin e saj në mënyrë më të mire të mundëshme. Jemi përfaqësues të autorizuar të kompanisë amerikane EnerSys që është kompania nr 1 në botë për prodhimin e baterive industriale për çdo aplikim.
Poashtu përfaqësojmë  brendin gjerman Effekta në portfolion e të cilit janë UPS dhe inverter.


Punët aktive nga EXBATT

Tirane, Shqipëri 17-06-2024 edhe 1 ditë