Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Kompania Dabar shpk me seli qendrore ne Autostraden Tirane Durres km 5 , Kashar Mezes Tirane,   operon ne fushen e Import eksportit  me shumicë e pakicë të artikujve industrial, materialeve elektrike, materialeve të ndërtimit,materialeve elektronike, mekanike, pajisjeve elektrike, pajisjeve elektronike, mekanike, pjesë këmbimi automjetësh, tregtim me shumicë dhe pakicë të artikujve të ndryshëm industrial, ushqimorë, elektroshtëpiake, konfeksione, kozmetike të materialeve të ndërtimit, elektrike elektronike, mekanike, pjesëkëmbimi automjetësh, prodhim të artikujve industrial. 

 


Produkte dhe Shërbime

Kompania Dabar shpk ka ne pronesi te saj nje godine multifunksionale 5 kateshe , ofron ambjente me qera per biznese te ndryshme ne perputhje me objektin e veprimtarise se saj . Ne funksion te zgjerimit te veprimtarise dhe te sherbimeve , kompania eshte ne kerkim te stafit te specializuar ne fushen e marketingut , inxhinierise mekanike / ndertimit /elektrike , menaxhimit , ekonomike etj .