Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

2-10

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat

Themeluar:

2019


INFORMACIONE KONTAKTI

Rruga "Xhorxhi Martini", Pallati "Teuta", Shk.1, Tiranë

Tirane, Shqipëri

Tel: 697041175

Mobile: 697041173


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

CREDITAL eshte institucion micro financiar qe operon ne territorin e Shqiperise I licensuar nga Banka e Shqiperise ne vitin 2019. Kompania administrohet nga z. Gjovalin Lala, me pervoje profesionale ne fushen e kreditimit dhe te administrimit. CREDITAL lindi si rezultat I kerkeses se tregut vendas per finacime te shpejta ndaj individit dhe shoqerive te vogla tregtare/agrare.


Produkte dhe Shërbime

Kredi per individ dhe biznese