Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

51-100

Punë Aktive:

1

Sektori:

Privat


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Ndertime civile, ndertime per banim dhe ndertime tregtare, import - eksport, furnizim, distribucion, shitje me shumice dhe pakice te produkteve dhe lendeve per ndertim. Tregti te produkteve te ndryshme. Import - eksport te produkteve te ndryshme. Ndertime te ndryshme.

 


Punët aktive nga Building shpk