Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

1

Sektori:

Privat


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Arctic Fox është një ofrues kryesor i zgjidhjeve me cilësi të lartë të ngrohjes, ventilimit dhe ajrit të kondicionuar (HVAC). Ne krenohemi që u ofrojmë klientëve tanë rehati të jashtëzakonshme.


Punët aktive nga Arctic Fox

Ndihmes Teknik Arctic Fox

Teknik
Tirane, Shqipëri 15-06-2024 edhe 1 ditë